Co oferują zajęcia?

Pogłębiajnie świadomość ciała i uważności, która prowadzi do wyciszenia, odprężenia, odszukiwania napięć oraz poznawianie technik relaksacyjnych. Formuła ćwiczeń dostosowana jest do indywidualnych potrzeb uczestników. Bez względu na to czy jesteś w domu, w podróży, czy na wakacjach, wszędzie  możesz mnie spotkać online. Pierwsze zajęcia na zoomie dla nowych osób z 50% zniżką.

Kto może uczestniczyć?

Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy pragną poprawić swoje samopoczucie i szukają sposobu na uwolnienie się od napięć. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z dbaniem o siebie, czy jesteś już świadomym uczestnikiem swojej życiowej podróży, nasze zajęcia są otwarte dla Ciebie.

Dołącz na warsztaty wyjazdowe

Zapraszamy do udziału w wyjątkowych warsztatach, które stanowią doskonałą okazję do zarówno grupowego jak i indywidualnego relaksu. Organizowane są one w malowniczym Ośrodku Terapii Naturalnej, co daje możliwość głębokiego połączenia z naturą, a także szansę na nawiązanie przyjaźni ze swoim ciałem i umysłem. Oferujemy również unikalne sesje świadomości ciała nad pięknym polskim morzem. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do kliknięcia [tutaj].