Wypoczynek w pięknej Andaluzji marzec 2018, fotorelacja

Zakończył się wiosenny wypoczynek w Costa del Sol w Hiszpanii połączony z jogą somatyczną.
Wrażenia tych cudownych chwil wciąż są świeże wraz z przeświadczeniem, że zrobiliśmy coś dobrego dla tęskniącego za słońcem i ruchem ciała oraz kochającej piękno duszy.

W galerii prezentujemy zdjęcia:
– z podróży do wspaniałej Andaluzji oraz willi, w której mieszaliśmy w uroczym zakątku z widokiem na plażę i morze,
– z wyprawy na fascynujący Gibraltar, który podziwialiśmy podczas ćwiczeń i spacerów,
– z Mijas, jednego z najbardziej malowniczych górskich, białych miasteczek,
– i w końcu zaledwie parę zdjęć posiłków przygotowywanych przez Sylwię, wirtuoza kuchni wegańskiej, wegetariańskiej, hiszpańskiej, włoskiej, greckiej, meksykańskiej, ….a te desery:)

Malaga, Gibraltar, Mijas, Marbella, Estepona…. zachwycają swym urokiem, ogrodami, malowniczymi uliczkami, muzeami… ale zawsze powracamy na plażę. Grzejemy się w promieniach słońca, orzeźwieni podmuchami wiatru. Woda nieustannie przemieszcza się, jest w ruchu, jak nasze życie. Dynamicznie i statycznie – to nasze doświadczenia również podczas zajęć. Relaks nie tylko dla ciała, ale i umysłu pozwala delektować się ciszą, pięknem, spokojem. Nowe myśli, nowe plany… aby życie nie było tyko pośpiechem:)

Tutaj gotowanie na miejscu, z ekologicznych produktów, z pasją i sercem, zdrowych, oryginalnych, indywidualnych, lekkich, przepysznych posiłków jest radosnym dopełnieniem piękna, które nas otacza. Owoce morza, ryby, avocado, pomidory, oliwki… regionalne oraz znane tylko naszej wspanialej kucharce Sylwii smakołyki – to tylko część przygody.
W pięknym miejscu, robimy rzeczy dla siebie ważne… Ukradziony z codziennego kieratu tydzień procentuje. Nowe spojrzenie, lepsze samopoczucie, pogłębiająca się podczas ćwiczeń somatycznych świadomość ciała, odprężenie, relaks – jednym linkiem na www.newbody.pl

I co ważne, w tym sprawdzonym miejscu, które każdemu można polecić, planujemy kolejny odpoczynek. Napisz: malgorzatamaczko@wp.pl
CDN.