Oferta dla firm

Popraw wyniki Twojej firmy! Zadbaj o swoich pracowników.  pamiętaj: „Firmę tworzą ludzie”.

Czy widzisz spadek formy wśród swoich pracowników? Czy chciałbyś w pełni wykorzystać ich możliwości, zdolności i predyspozycje? Zastanawiałeś się co się dzieje, że mimo Twojej motywacji ich wyniki są tylko w części tak wysokie jakbyś chciał i w dodatku wiesz, że potrafią pracować wydajniej?

Nie chodzi mi o to byś ich eksploatował powyżej ich możliwości, to jest nieskuteczne, wypala… Dobrzy i skuteczni pracownicy zasługują na Twoja uwagę i działanie, które pomogą im dobrze się czuć i dzięki temu współpracować z Tobą tak jak umieją najlepiej.

 

W zdrowym ciele zdrowy duch. Oprócz zdrowia fizycznego dla Twoich pracowników ważna jest wytrzymałość i zdrowie psychiczne, umiejętność walki ze stresem i zdolność regenerowania sil witalnych. W końcu pracują z ludźmi, a sytuacje jakie przynosi codzienność bywa pełna stresujących sytuacji, rozmów, negocjacji.

Chce Ci zaproponować pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji.

Wiem jak wpływają na samopoczucie i wydajność pracy ćwiczenia, które prowadzę. Zajmuje się dość niezwykłymi jak na polskie warunku seminariami i zajęciami z gimnastyki antystresowej, Refleksoterapii oraz Reiki. Korzysta z nich wielu biznesmenów oraz pracownicy zajmujący wysokie , odpowiedzialne funkcje w firmach.

Proponuje cykliczne lub pojedyncze szkolenia z zakresu odstresowania, świadomego, umiejętnego oddziaływania na ciało i psychikę. Jak wiadomo powszechnie, nie potrafimy odpoczywać, odprężać się i dbać o swój spokój psychiczny. W efekcie tego jesteśmy zmęczeni, zdenerwowani i nie potrafimy efektywnie wykorzystać czasu w pracy na wykonanie obowiązków zawodowych. Tego właśnie uczę; jak spędzać wolny czas, jak moc szybko zmotywować się do pracy, jak odpoczywać, zajmować się swoim ciałem i psychika, by wydajnie spełniać wszystkie obowiązki.

Nauczę Twoich współpracowników harmonii. Będą przychodzić do pracy wypoczęci, uśmiechnięci, z codziennym zapałem i chęcią do wykonywania zleconych im zadań.

Umiejętności i doświadczenia pomagające to uzyskać zdobyłam głównie w czasie moich cztero letnich studiów w Indiach, które zakończyły się otrzymaniem stypendium i pracą w klinice propagującej naturalne terapie. Praktykę kontynuowałam w Stanach, Południowej Afryce, Ekwadorze i Europie, często spotykając się z różnymi nauczycielami i terapeutami. Mam na swoim koncie warsztaty dla lekarzy, terapeutów, nauczycieli, biznesmenów oraz instruktorów. Prowadziłam zajęcia w szkołach jak, ośrodkach wypoczynkowych i klinikach.

Propaguje ćwiczenia somatyczne zwanymi również świadomością ciała, hata jogę, jogę oczu i palców, ćwiczenia tybetańskie, techniki oddechowe i automasażu, Refleksoterapie i Reiki.

Dzięki podróżom i zdobytym w miejscach gdzie byłam umiejętnościom, oraz owej pasji mogę z cala stanowczością powiedzieć, że jestem skutecznym terapeuta, umiejącym zorganizować zajęcia tak, by przyniosły pożądany efekt dla osób uczestniczących w nich.

Moje doświadczenie  i kilkanaście lat pracy nad pogłębianiem wiedzy: jak w nieinwazyjny sposób pomoc sobie, swemu umysłowi, ciału, wpłynęło na opracowanie optymalnego i sprawdzonego programu ćwiczeń i wykładów dla podniesienia wydajności pracy.

Współpracujące z Tobą osoby będą Ci wdzięczne za skutki tej terapii, a co więcej, Ty zyskasz wydajnych i zrelaksowanych pracowników, wdzięcznych Tobie za pomyśl na skuteczne odprężenie.

Proponuje również sesje ćwiczeń dla wybranej przez Ciebie grupy najlepszych pracowników Twojej firmy bezpłatnie. Wiem, ze należy najpierw spróbować i przekonać się czy ćwiczenia będą odpowiednie dla Twoich współpracowników ? niech oni to ocenia. Sami powiedzą Ci czy chcą uczestniczyć w takich zajęciach. Daj im tylko taka szanse.

Zadzwoń i umów się na bezpłatne  30 min szkolenie.

Daj możliwość poprawy wydajności i zadowolenia swoim pracownikom. Spróbuj!

Wierze, ze chcesz poprawić wyniki Twojej firmy, a przecież firma to ludzie:).