Świadomość ciała – Majowa sesja Rekolekcyjno-Warsztatowa nad morzem

28 maja g.08:00 - 2 czerwca g.17:00
Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

„Świadomość ciała” – sesja rekolekcyjno-
warsztatowa.
Prowadzący: p. Małgorzata Mączko, o. Ryszard
Friedrich

28 – 2 VI 2024

Rozpoczęcie: wtorek, godz. 18.00, zakończenie: niedziela, godz. 9.00. Koszt: 900 zł.
Ciało, które otrzymaliśmy od Boga, jest niezwykłym darem. To dzięki niemu możemy codziennie funkcjonować i realizować nasze życiowe cele. Warsztat „Świadomość ciała” skupia się na wykorzystaniu ruchu i relaksu w celu lepszego zrozumienia i kontaktu ze swoim ciałem.
Podczas warsztatu uczestnicy będą uczestniczyć w różnych ruchowych i rozluźniających ćwiczeniach. Wieczorami zaproszeni będą do wyciszenia, medytacji i adoracji, które pomogą odkryć dar stworzenia. Ćwiczenia te mają na celu redukcję napięć, które często powodują problemy ze zdrowiem, takie jak bóle kręgosłupa, sztywność, problemy trawienne czy bezsenność.

Celem warsztatu jest osiągnięcie większej świadomości własnego ciała, lepszego kontaktu ze sobą, a także sprzyjanie większej harmonii ciała, duszy i umysłu. Techniki relaksacyjne i oddechowe, które będą stosowane, mają pozytywny wpływ na zdrowie, witalność i samopoczucie. Na sesję prosimy zabrać luźny i ciepły strój np. dres, który nie będzie krępował ruchów w czasie ćwiczeń.
Zapraszamy osoby o różnym doświadczeniu religijnym i w każdym wieku.

 

Link do zapisu – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScPlyD6SdTpNlI4PsbjYjS72AE8gOtiv2sjF9p3vImpUUEGog/viewform

Szczegóły

Początek:
28 maja g.08:00
Koniec:
2 czerwca g.17:00