Elementy wspomagające

TruAge Skaner

Poznaj swój wiek biologiczny

TruAge to urządzenie, które wskazuje faktyczny stan (wiek) naszego organizmu bez względu na datę urodzenia. Nasze wyniki porównana z grupą wiekową, a z konsultacji dowiemy się co robić aby poprawić komfort życia i kondycję. Badanie można wykonać przed lub po stacjonarnych warsztatach z ćwiczeń somatycznych prowadzonych przez Małgorzatę Mączko.

Cena badania: 50 zł (upusty dla grup i kursantów)

 

 

Sok Tahitian Noni

SOK NONI

Tahitian Noni™ Original  to źródło naturalnie występującego między innymi manganu, który pomaga chronić organizm przed szkodzeniem oksydacyjnym, przyczynia się do zachowania prawidłowego układu kostnego, pomaga zachować prawidłowy metabolizm energetyczny oraz wspomaga prawidłowe formowanie się tkanki łącznej.

Tahitian Noni™ Original jest jedynym oryginalnym napojem bioaktywnym na rynku europejskim. Firma Morinda wydała miliony i spędziła 3 intensywne lata, aby jako pierwsza móc przedstawić noni na rynkach europejskich jako żywność Novel Food. Aplikacja została złożona w kwietniu 2000 i po rygorystycznych badaniach oraz ocenie bezpieczeństwa Komisja Europejska w końcu dopuściła sok noni do sprzedaży na terenie Unii Europejskiej 5 czerwca 2003 roku.

Jeśli chcesz dowiedzieć się o moich doświadczeniach z Noni, które piję od ponad 10 lat proszę o kontakt.

Napój bioaktywny Noni można kupić online poprzez NONI E-SKLEP.