Oferta dla firm

„W zdrowym ciele zdrowy duch”. Oprócz zdrowia fizycznego, dla Twoich pracowników ważna jest wytrzymałość i zdrowie psychiczne, umiejętność walki ze stresem i zdolność regenerowania sil witalnych. W końcu pracują z ludźmi, a sytuacje jakie przynosi codzienność bywa pełna stresujących sytuacji, rozmów, negocjacji.

Chcę zaproponować pomoc w rozwiązaniu tej sytuacji.

Wiem jak wpływają na samopoczucie i wydajność pracy ćwiczenia, które prowadzę. Zajmuje się dość niezwykłymi jak na polskie warunku warsztatami i zajęciami ze świadomości ciała, gimnastyki antystresowej. Korzysta z nich wielu biznesmenów oraz pracownicy zajmujący wysokie, odpowiedzialne funkcje w firmach.

 

Proponuje cykliczne lub pojedyncze szkolenia z zakresu uważności, medytacji, świadomego, umiejętnego oddziaływania na ciało i psychikę. Jak wiadomo powszechnie, nie potrafimy odpoczywać, odprężać się i dbać o swój spokój umysłu. W efekcie tego jesteśmy zmęczeni, zdenerwowani i nie potrafimy efektywnie wykorzystać czasu w pracy na wykonanie obowiązków zawodowych. Tego właśnie uczę: jak spędzać wolny czas, jak moc szybko zmotywować się do pracy, jak odpoczywać, zajmować się swoim ciałem i psychiką, by wydajnie spełniać obowiązki.

Nauczę Twoich współpracowników pozytywnej reakcji na stres. Będą przychodzić do pracy bardziej wypoczęci, uśmiechnięci, z codziennym zapałem i chęcią do rozwoju i kreatywnej pracy.

Umiejętności i doświadczenia pomagające to uzyskać zdobyłam głównie w czasie moich cztero letnich studiów w Indiach, które zakończyły się otrzymaniem stypendium i pracą w klinice propagującej naturalne terapie. Praktykę kontynuowałam w Stanach, Południowej Afryce, Ekwadorze i Europie, często ucząc sie, współpracując, a także wymieniając doświadczenia z różnymi nauczycielami i terapeutami. Mam na swoim koncie warsztaty dla lekarzy, terapeutów, nauczycieli, biznesmenów oraz instruktorów. Prowadziłam zajęcia w szkołach, ośrodkach wypoczynkowych i klinikach, SPA, w klubach sportowych, w NATO, w szkołach rodzenia, na Uniwersytecie Trzeciego Wieku , dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Propaguje ćwiczenia somatyczne zwane również świadomością ciała, ćwiczenia oczu i palców, techniki oddechowe oraz automasażu.

Dzięki podróżom,  zdobytym umiejętnościom, oraz  pasji mogę  zapewnić, że jestem skutecznym terapeutą, umiejącym zorganizować zajęcia tak, by przyniosły pożądany efekt dla osób w nich uczestniczących.

Moje doświadczenie zawodowe i kilkanaście lat pracy nad pogłębianiem wiedzy, jak w nieinwazyjny sposób pomoc sobie, swemu umysłowi, ciału, pomogło opracować optymalny i sprawdzony program ćwiczeń oraz wykładów.

Współpracujące z Tobą osoby będą Ci wdzięczne za skutki tej terapii poprzez ruch, a co więcej, Ty zyskasz zadowolonych i zrelaksowanych pracowników, doceniających  pomysł na skuteczne odprężenie.

Wierzę, że chcesz poprawić wyniki Twojej firmy, a przecież firma to ludzie.